Yabancı dizi izle the 100 4. sezon seyret sinema izle

Kass Morganın yakında çıkacak olan ayrı isimli kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması… Yabancı dizi izle the 100 4. sezon seyret 1080p film izle 97 yıl evvel çekirdeksel Armageddon, Dünyanın iri bir kısmını yok etmiş, çok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde Üç nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır.

Film seyret the 100 3. sezon 1080p dizi izle

The 100, kıyamet sonrası dram türündeki televizyon dizisidir. Dizi, Kass Morgan’ın yalnız isimdeki kitabının uyarlamasıdır ve Jason Rothenberg tarafından geliştirilmiştir. Galası 19 Mart 2014 tarihinde gerçekleşti.

Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi zorlu uygulamalarla kurulan 1 intizam yeralmaktadır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, 1 araya gelip yine hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Yabancı dizi izle the 100 4. sezon seyret sinema izle Çare olarak şüphesiz ki Dünyaya caymak akıllarına irat ancak Dünyanın halen yaşanılabilir olup var olmadığını bilmemektedirler.

97 sene evvel yeryüzünde yaşayan insanların ölümüyle sonuçlanan çekirdeksel 1 harp gerçekleşmiş ve dünyanın yüzeyi yaşanılamayacak düzeyde radyasyonla kaplanmıştır. Bilinen yalnız hayatta kalanlar gezegenin yörüngesinde bulunan 12 farklı ülkeye ilişkin istasyonlarda yaşayanlardır ve bu uzay istasyonları Ark ismindeki istasyonun oluşturulması için Jaha başkanlığında birleşir. Kaynaklar kıttır, suçun türüne bakılmaksızın 18 yaşın üzerindeki suçlular uzaya fırlatılarak cezalandırılmaktadır.

1080p dizi izle the 100 2. sezon seyret Film izle Ark’ın kaynakları tükenmektedir, turfanda hayat kaynaklarına ihtiyaç duyulmaktadır. 100 delikanlı mahkumun harcanabileceği duyurulur ve hayat olanaklarının öğrenilmesi amacı ile önceki suçlarının bağışlanacağı söylenerek son savaştan önce kurulan, içinde bolca bozulmayan azık bulunduğu düşünülen Weather Dağı’nın yakınına önceki 1 boşluk gemisiyle gönderilir. Planlananın aksine gençler dağın uzağına iner ve muvakkat 1 kalabalık kurmak için aralarında savaşma eder. Lakin problemleri bunlarla sınırlı kalmayacak ve Dünyalılar diye adlandırılan, yeryüzünde savaştan kurtularak esen kalmayı başarmış arada bir insanlar, Biçiciler adındaki yamyama dönüşmüş dünyalılar ve dağ adamlarıyla karşılaşacaklardır.

Bunu test etmek için de 100 tane mahkum delikanlı insanı Dünyaya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin vermiş olduğu görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha kazanç gelmez gruplaşmalar, önder olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Ama onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir kitle bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için meslek birliği yapmaları gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *